17 Ocak 2014 Cuma

Kadınlar hediye olarak ne ister ?

Hediye almanın püf noktalarına daha önce değinmiştik, şimdi ise yazılarımızda sırası ile kime ne hediye alınır onu incelemeye çalışacağız. Ve tabi ki ilk sırada bayanlar var :)

Hediye konusunda herkesin en çok merak ettiği soruların başında gelir "kadınlar ne ister?" , "kadınlara ne hediye alınır?", "kadınlara ne hediye almalı", "kız arkadaşıma ne hediye alayım ?"...

Kadınlar ince varlıklar olduğu için; alınan hediyenin de onlar kadar zarif bir hediye düşünmelisiniz. Çok büyük bir beklentileri yok aslında. Biraz sevgi, biraz romantizm ve biraz da düşünülerek alındığı belli olan bir olan bir hediye bir kadının ayaklarını yerden kesmeniz için yeterli olacaktır.

Bir bayana hediye alacaksanız dikkat edilmesi gereken şeylerden biri de nasıl bir gün için alınacağıdır. Yani sıradan bir günde içinizden gelen bir hediye ile yıl dönümünüzde alınan hediye aynı olmamalıdır. Alınan hediyenin değeri kadar anlamı daha önemlidir hatta anlamının değerinden daha önemli olduğunu unutmamalısınız.Bir kaç orjinal hediye fikri :

*Takılara meraklı olan bayanlar için isimlerine özel hediyeler tasarlayabilirsiniz :)
                   

*Hem yoğun çalışıp hemde güzelliğinden ödün vermeyen bayanlar için ayna- kartvizitlik- kalem setini tercih edebilirsiniz, isme özel olması da anlam katacaktır.


*Mutfağından çıkmayan bayanlar için isme özel mutfak önlükleri .


* Her zaman sevimliliği ile yardıma koşan ayıcıklar hemde mesajlı :)Hediye fikirleri vermeye devam edeceğiz. 

 

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder