12 Kasım 2014 Çarşamba

Öğretmenler Günü Hediyeleri

Öğretmeniniz bu sene alacağınız hediyeyi unutmasın istiyorsanız Öğretmenler Günü Hediyesi kategorimize göz atmalısınız. Öğretmenleriniz için seçebileceğiniz birbirinden farklı ve öğretmenler günü hediyesi seçeneğini sizlere sunuyoruz.

Öğretmene özel ve şık hediye seti! Öğretmeninizin ismine ve baş harfine özel hazırlanan bu set içerisinde yüz havlusu, kumaş torba, makyaj çantası, üçlü sabun seti ve lavanta kesesi bulunmaktadır. Şık beyaz sepet içinde sunulan bu seti kullandıkça, öğretmeniniz sizi hatırlayacaktır.

Her öğretmen not almayı, yazı yazmayı sever... Siz de öğretmeninize, sadece ona özel bir hediye vermek isterseniz, öğretmeninizin ismine özel bu şık kalem seti ve taşlı defteri tasarlayabilirsiniz. Orijinal bir Öğretmen Günü hediyesi alternatifi olacaktır.


 Bayanların vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan bu şık aynanın kılıfı üzerine hediye vereceğiniz kişinin baş harflerini işletebilirsiniz. Hediye ettiğiniz kişi bu şık aksesuarı kullandıkça sizi hatırlayacaktır. 


Öğretmeninize mesajınızı sınıfça veya tek başınıza bu yastık ile iletebilirsiniz.
Kalp desenli keten yastık üzerine mesajınızı yazdırarak, sadece öğretmeninize özel bir hediye tasarlayabilirsiniz.


2014 Öğretmenler Gününde en güzel hediyeyi siz verin!

Hikayesi olan hediyeler…

1 yorum :

  1. I really like your post, hope you have more. Can I share with you a website about gifts, cong ty in qua tang InLogo. Thanks a lot!

    YanıtlaSil